KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15759265
nr 1575 9265
Burt Olsson
(f. 1964), Sverige
Oljemålning, "Motionsspåret". Signerad. Olja på duk, 41x33 cm, yttermått inklusive ram: 48x41 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 19:54:56
30/10 09:21:57
Burt Olsson
Läs mer om Burt Olsson